TraumaPet® oto Ag

229,00 Kč
S DPH

Citlivý čistič uší se stříbrem. Ve velikostech 50ml a 100ml.

Objem
  • 50 ml
  • 100 ml
Počet
favorite
0
Poslední kusy skladem

TRAUMAPET® OTO AG- UŠNÍ KAPKY S KOLOIDNÍM STŘÍBREM

Dávková forma: kapky

Velikost balení: 50 ml, 100 ml

Ušní infekce je u zvířat je nepříjemný, ale běžný stav. Ušní kapky TraumaPet® oto Ag udržují zvukovod zdravý díky antibakteriálnímu a protizánětlivému účinku koloidního stříbra NanoComplex®.

 

UŠNÍ KAPKY POMÁHAJÍ ZVÍŘATŮM MIMO JINÉ PROTI:

Svědění uší

Ušním roztočům

Zarudlým uším

Kvasinkovým infekcím

Ušním infekcím

Preventivní čištění

 

 

RECENZE TRAUMAPET® OTO AG - UŠNÍ KAPKY:

"Už dva týdny používám ušní kapky od TraumaPet a jsem s ním velmi spokojena." Opravdu funguje proti otravným kvasinkám v uších. Vyzkoušela jsem všechno, ale až nyní je svrbění pryč. Velmi pěkné, děkuji jménem Laury. “

"Použili jsme ušní kapky na naši kočku poté, co několik dní trpěla se svým uchem. Po několika dnech kapání je zase v pořádku.”

 

 Více informací:

TraumaPet® oto Ag pomáhá čistit zvukovod. Antibakteriální a protizánětlivý účinek  stříbra v kombinaci s dalšími složkami, které rozpouštějí a odstraňují ušní maz, pomáhají udržovat zvukovod zdravý.

Produkt je vhodný pro všechny typy domácích zvířat pro preventivní péči a pro podporu léčby zánětů především kvasinkového původu.

 

Pokyny pro použití:

Doporučuje se denně kontrolovat uši vašeho mazlíčka. Pokud jsou uši zarudlé , cítíte je teplé nebo mají nepříjemný zápach, může se jednat o infekci uší.

Nejprve odstraňte nečistoty a cizí předměty ze zvukovodu. Poté kápněte několik (2–10) kapek TraumaPet® oto Ag do zvukovodu a jemně vmasírujte.   

Preventivní použití: 1-2 x týdně

K léčbě infekce ucha nebo zánětu ucha: 1-2 x denně. Pokud se situace do několika dní nezlepší, zvažte návštěvu veterináře. 

 

Další produkty s koloidním stříbrem od NanoComplex®:

Ušní kapky: na zarudlé uši, svědění, roztoče, infekce uší, uvolňování ušního mazu, podpora hojení zánětlivých onemocnění vnějšího zvukovodu bakteriálního a kvasinkového původu

Oční kapky: pro podrážděné, zarudlé nebo zanícené oči a oční víčko, podpora hojení při onemocněních způsobených bakteriemi nebo kvasinkami i alergickým podrážděním

Zubní pasta: na zubní kámen, zubní plak, zápach z úst, prevence a podpora léčby zánětů dutiny ústní, má jemnou masovou příchuť

Orální gel: při paradontóze, rány v ústní dutině, po operativních zákrocích, podpora léčby projevů zánětů dutiny ústní, hydrofobní tzn. dobře přilne a drží na sliznici v řádu několika hodin

Gel na rány - podporuje zvlhčení rány pro podporu hojení, přináší úlevu a chladivý efekt, vhodný na všechny typy ran včetně otevřených, škrábanců, ránách po kousnutí, operační rány.

Šampon: pro suchou a podrážděnou pokožku, odstraňuje nepříjemný zápach, vyživuje a ošetřuje srst, napomáhá regeneraci kůže, dodává srsti lesk a pevnost, usnadňuje rozčesávání.

 Složení TraumaPet® oto Ag- ušní kapky:

Koloidní stříbro 100 µg v 1 ml krému, čištěná voda, včelí vosk, polyakrylát sodný.

Všechny produkty TraumaPet® obsahují NanoComplex®, speciálně navrženou kompozici obsahující nanočástice stříbra (koloidní stříbro) s dalšími aktivními látkami. Stříbro je drahý kov s antibakteriálními a protizánětlivými účinky, které znali už naši předkové. Vzhledem k tomu, že použití stříbra nevytváří rezistentní(odolné) kmeny patogenů, jak je známo u antibiotik, je možné jej používat po dlouhou dobu a může sloužit jako vhodná alternativa antibiotik.

TraumaPet® oto Ag

229,00 Kč