Ibanez Super Absorbent ručník 64x34cm

180,00 Kč
S DPH

- Ručník ze speciálního materiálu, který nasaje velké množství vody.
- Možno využít po koupeli - urychlí dobu sušení
- V létě také funguje jako chladící ručník 
- Po uschnutí ztvrdne

Nový obal v plastové tubě

EE0630
Počet
favorite
1
Skladem

Tento Supersavý ručník se hodí jak do koupelny majitelů psů tak i do salonu. Jeho materiál se skládá z velkého množství mikropórů, které do sebe nacucají každou kapku vody. Díky tomu tento ručník absorbuje až o 50% více vody než klasické ručníky. Navíc z něj po použití lze vodu lehce vymačkat, nikde nekape a rychle sám uschne. Navíc je sám o sobě extra silný a pokud se o něj budete dobře starat vydrží vám i několik let. Je měkký, jemný a příjemný na dotek.

Způsoby použití:

  • Rychlé sušení tlapek nebo těla po vycházce (zvládne absorbovat i případné nečistoty)
  • Na výstavě při řešení pohotovostních situací - ručník totiž sám o sobě psa nenamočí a nechává si vodu pro sebe, je však stále vlhký! 
  • Chladící ručník na horké letní dny, pokud jej nevyždímáte udrží v sobě vodu dlouho.
  • Vysušení po koupeli, bez hromady mokrých ručníků, srst do něj vymačkáte, ručník vyždímáte a můžete opakovat. Klidně do nekonečna :) 

Péče: 
1. Nenechávejte jej v igelitových sáčcích, či jinak neprodyšně zabalený pokud je stále vlhký - časem by mohl začít zapáchat nebo plesnivět. 
2. Pokud je ve ztvrdlém stavu nesnažte se jej různě ohýbat - mohl by se zlomit. Doporučujeme nechat uschnout ve tvaru, ve kterém jej chcete skladovat. 
3. Neperte s aviváží. Ztratí svou savou schopnost.

Rozměr: 64 x 43 cm.

Ibanez Super Absorbent...

180,00 Kč