Ibanez ICE BLADE - sprej na hlavy

199,00 Kč
S DPH

- Sprej na stříhací hlavy
- Má 3 funkce: Chladí, čistí, maže.
- Ve víčku se skrývá násadka pro preciznější aplikaci

IB0600
Počet
favorite
0
Skladem

Chladící sprej na hlavy, ať už jakýkoliv, považujeme za jedno z nejzákladnějších vybavení každého majitele strojku. Právě použití takového spreje vám totiž pomůže nejen prodloužit životnost vaší hlavy, ale také zlepšit její funkčnost. Každá stříhací hlava by totiž měla být správně promazána a udržována v čistotě. 

Jaké funkce tedy očekávat? 

1. Chlazení - nejčastější důvod, proč lidé shání podobný sprej, každá stříhací hlava se při použití více či méně zahřívá, což může být pro zvíře nepříjemné. Ice Blade vám tento problém pomůže účinně řešit během pár sekund. My vám však doporučíme (pokud se hlava nestandardně přehřívá) nechat si zkontrolovat strojek, palec i hlavu. 

2. Čištění - Jak již bylo zmíněno, nástroje by měly být čisté. Ideálně vždy. Chlupy, které se zachytí v hlavě totiž mohou limitovat její funkčnost a vytahovat z hlavy srst smíchanou s olejem není nic hezkého. Ice Blade vám ze zdlouhavého čištění kartáčkem udělá příjemnou (pro někoho i zábavnou) činnost, protože tlakem vše vyfouká během pár sekund a vás to bude stát jen 2-3 zmáčknutí. Doporučujeme použít vždy, když s hlavou dostříháte. 

3. Mazání - Jen správně promazaná hlava dokáže odvést svou práci kvalitně. A také čím lépe svou hlavu mažete a pečujete o ni, tím déle vám bude sloužit bez nutnosti broušení. I s tím vám tento sprej může pomoci, nicméně není 100% náhradou kvalitního promazání, tak na to myslete a vždy hlavám kromě spreje, dopřejte i pár kapek oleje. (V domácích podmínkách po dostříhání a v salonech na konci pracovního dne).

Obsah: 400ml

Ibanez ICE BLADE - sprej na...

199,00 Kč