• Výprodej!
  • -25%
  • 25%

G-POINT Double Shot Balsam

221,25 Kč
295,00 Kč
S DPH

Profesionální kosmetika G-POINT si klade za cíl neměnit strukturu srsti, ale spíše ji uzdravovat a pečovat o ni. Díky tomu je možné s jejím použitím dosáhnout skvělých výsledků nejen krátkodobě ale i dlouhodobě. Srsti navíc dodá skvělou vůni, která vydrží dlouhou dobu. 

G-POINT
  • 300ml
  • 1l
Počet
favorite
1
Skladem

Balzám, pro koupání psů, která je obohacen o olej z konopného semínka, panthenol a lanolin. Olej z konopného semínka a pantenol perfektně hydratují a obnovují srst, díky čemuž po použití zůstává hladká, vyživená a elastická. Olej vyživuje vlasové folikuly a pomáhá tak i růstu zdravé srsti. Lanolin pomáhá chránit kůži před negativními okolními faktory a udržovat ji zdravou. Balzám je možné použít na každý typ srsti. Díky svému vyrovnanému pH je možné jej používat i velmi frekventovaně bez negativních výsledků. Doporučujeme použití společně s Double Shot Shampoo.

Způsob použití: Aplikujte na šamponem řádně umytou srst, která je stále mokrá. Aplikujte do srsti rovnoměrně, pomocí masážních pohybů a vymyjte teplou vodou. 

Ředění a doba působení se liší, v závislosti na stavu srsti a to následovně: 

1:1 (doba působení na 10 minut) Pro rychlé vyčesání opravdu velmi zacuchané srsti. 
1:1 (doba působení na 10 minut) Pro trimovací plemena, u kterých chceme docílit rychlého odstranění odumřelé srsti. 
1:5 (doba působení 7 minut) Pro velmi zacuchanou srst. 
1:10 (doba působení 5 minut) Pro typické, běžné zacuchání
1:15 (doba působení 2 minuty) Pro lehké zacuchání, malé uzlíky 

AQUA, STEARALKONIUM CHLORIDE, LANOLIN LINOLEATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-40, CANNABIS SATIVA SEED OIL, PARFUM, EDTA, MAGNESIUM NITRATE, CITRIC ACID, CI 19140, LIMONENE, CI 42090, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, MAGNESIUM CHLORIDE, LINALOOL, METHYLISOTHIAZOLINONE, CITRAL.

G-POINT Double Shot Balsam

295,00 Kč 221,25 Kč