True Iconic Šampon - Volume Maxi Bath

494,00 Kč
S DPH

- Dodává objem a hustotu
- Šetrně čistí, vyživuje - srst zůstává lesklá, posílená a atraktivní na pohled
- Pečuje o folikulu chlupu, uzdravuje, posiluje kořínky a aktivuje folikuly (podporuje růst srsti)
- Obsahuje Vitamín E, antioxidanty, Extrakt ze zeleného čaje
- Kudrnatá plemena (pudl), plemena s podsadou vyžadující objem (Husky, Malamut). 

Nedráždivé složení vhodné pro alergiky, štěňata i kojící feny. 

Objem
  • 250 ml
  • 400 ml
  • 1l
  • 4,55l (1 Gallon)
Počet
favorite
0
Nestačí vám množství? Napište do poznámky!

Pro koho je určen? 
Šampon Volume Maxi Bath je určen v zásadě pro všechny psy, trpící na nedostatek objemu. Nejčastěji jej však využijí majitelé kudrnatých a double coat plemen. Důležité však je, aby byl aplikován opravdu na jedince, kteří nemají dostatek objemu, v případě aplikace na hodně osrstěné psy s dostatkem objemu může dojít k extrémnímu zacuchání srsti, neboť již existující osrstění nabyde - tento problém však nenastane, pokud váš chlupáč objem nemá.  V takovém případě docílíte při správném použití efektního objemu. 

S čím a jak produkt používat?
Před použitím VMB doporučujeme (pro dosažení nejlepšího výsledku) srst pořádně vyčistit. Toho docílíte použitím Show Beauty Bath šamponu v prvním cyklu šamponování (více v "Jak na koupání"). Pokud však nechcete kupovat dva různé šampony, můžete se spokojit pouze s dvojím šamponováním právě tímto produktem. Vždy je nutné využít i kondicionér! Aby se jednotlivé "šupinky" chlupu zase uzavřeli - v případě VMB je nejlepší volbou kondicionér Volume Maxi Care. 

Nezapomeňte produkt nechat působit 2-3 minuty, aby všechny složky měly možnost vykonat svůj úkol!

Vždy mějte na paměti, že všechny objemové šampony, bez ohledu na značku, nejsou dostatečně pečující, právě proto je vhodné po výstavě psa vykoupat v Show Beauty Bath a Show Beauty Care. Jedná se tedy o "situační produkt", přesto je VMB díky své receptuře velmi šetrný a nezpůsobuje poničení srsti. 
Nejkrásnější srst je totiž právě ta, která je zdravá a vyživená!

Komu za to vděčíme? (Složení)
Samozřejmě vám zde můžeme překopírovat záložku s chemickým složením, ale věříme, že každý více ocení spíše lidskou řeč než chemická zaklínadla. Pokud jste však chemikem, či člověkem znalým, přijměte mé uznání a vypsané chemické složení v další záložce. My ostatní se pojďme podívat dál: 
Vitamín E - Antioxidant obsažený v produktech True Iconic, jehož prací je motivovat srst k růstu ve své zdravější a silnější podobě. Může také pomoci s urychlením růstu, nečekejte však žádnou nadzvukovou rychlost, rozdíly v rychlosti růstu mohou být velmi malé. 
Extrakt ze zeleného čaje -  Posiluje kořínky, aktivuje vlasové folikuly a díky tomu má pozitivní efekt na rychlost růstu srsti a také její kvalitu.
Neobsahuje parabeny ani silikony 

Jedná se o koncentrát. Pro docílení kvalitních výsledku je nutné nejen šampon správně ředit a dbát na správný proces koupání ale také uzpůsobit péči konkrétnímu jedinci. Pokud si nevíte rady, kontaktuje nás. 

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide DEA, Sodium Polystyrene Sulfonate, Magnesium Sulphate, Tocotrienols, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Fragrance, Camellia Sinensis Leaf Extract, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Pokud si nevíte rady s volbou správných produktů nebo postupu neváhejte nás kontaktovat!
Před koupáním si připravíme všechny produkty a řádně je rozředíme ideálně v ředící lahvi, nebo v nádobě s odměrkou. Zkrátíme tak dobu pobytu psa ve vaně a snížíme tak úroveň jeho stresu. Během koupání doporučujeme využívat adekvátní velikost gumových kartáčů a koupácí plastové “květiny” / koupací houby. Oba nástroje nejen ušetří námahu a čas ale pomohou dosáhnout lepších výsledků. 

Ředění: Šampon ředíme podle úrovně znečištění a požadovaného výsledku, bereme v potaz také ekonomické využití produktu. Ani neředěný produkt psovi sice neublíží, nicméně výsledný efekt nebude kvalitní. Nemusíme se ale soustředit na perfektní poměry ředění, stačí přibližné např. podle ředící lahve. 

Lehké znečištění / pes s citlivou kůží: 1:10 dílům vody

Běžné znečištění: 1:7 dílům vody

Silné znečištění srsti: 1:5 dílům vody

Konkrétní velmi problematická místa (po zvážení situace): Bez ředění, aplikujeme koncentrát na dané místo. 

Dvojité šamponování: 
Stejně jako u lidí platí pravidlo dvakrát šamponovat. Nejedná se o reklamní tah, nýbrž o radu stojící na logických základech. Šampon během prvního šamponování totiž vždy odstraní jen “to nejhorší”. Show Beauty Bath by měl být vaším prvním krokem, neboť je hloubkově čistící a pomůže vám i s případnými skvrnami, zaprášením a jinými neduhy. Poté co je srst kvalitně vyčištěná můžeme aplikovat VMB, který tak bude mít silnější efekt, protože bez klacků pod nohama v podobě nečistot působí přímo na jednotlivý chlup. 

Nutnost kondicionéru:
Kondicionér je nutné využít vždy, pokud se nejedná o texturizační produkty. Zatímco šampony “šupinky” chlupu otevírají a díky tomu srst čistí, kondicionér je naopak uzavírá.

Jak správně “vmasírovat” produkt: 
Nikdy, za žádných okolností nemasírujeme proti růstu srsti. U dlouhosrstých psů můžeme způsobit zacuchání, u krátkosrstých (zlatý retrívr, AUO) vytvoříme “víry” a zvlněnou srst v oblasti zad. Vždy je lepší použít gumové koupací kartáče, pro které platí stejné pravidlo - pracujte pouze ve směru růstu srsti. Výrazně zvýší efektivitu naší práce, prokrvení kůže a kvalitu výsledku.

Jak na aplikaci s koupací houbou:
V případě aplikace za pomocí houby si produkt připravíme do misky, která bude dostatečně velká a umožní snadné namáčení koupím houby. Houbu namočíme a “vmačkáváme” produkt do kůže případně délky srsti. Tento postup nám umožní efektivnější šamponování. 

Kombinace produktů
True Iconic je velmi variabilní kosmetikou, a jejími kombinacemi lze dosáhnout všemožných výsledků. Nikdy však nekombinujeme různé značky kosmetiky mezi sebou, pokud nám prodejce neřekne jinak! Každá značka na trhu má své produkty postavené tak, aby se doplňovaly. Takováto alchymie může způsobit nejen neadekvátní výsledky, ale i případné reakce. 

True Iconic Šampon - Volume...

494,00 Kč

Mohlo by vás také zajímat