True Iconic Kondicionér - Show Beauty Care

416,00 Kč
S DPH

- Předchází třepení konečků 
- Zanechá srst vyživenou 
- Dobře se vymývá a nezanechává v srsti oleje ani rezidua 
- Vyživí, hydratuje, pečuje
- Eliminuje cuchání 

Nedráždivé složení vhodné pro alergiky, štěňata, kojící feny.

Objem
  • 250 ml
  • 400 ml
  • 1l
  • 4,55l (1 Gallon)
Počet
favorite
2
Nestačí vám množství? Napište do poznámky!

Komu za to vděčíme? (Složení)
Samozřejmě vám zde můžeme překopírovat záložku s chemickým složením, ale věříme, že každý více ocení spíše lidskou řeč než chemická zaklínadla. Pokud jste však chemikem, či člověkem znalým, přijměte mé uznání a vypsané chemické složení v další záložce. My ostatní se pojďme podívat dál: 
Vitamín E - Antioxidant obsažený v produktech True Iconic, jehož prací je motivovat srst k růstu ve své zdravější a silnější podobě. Může také pomoci s urychlením růstu, nečekejte však žádnou nadzvukovou rychlost, rozdíly v rychlosti růstu mohou být velmi malé. 
Výtažek z granátového jablka - Také podporuje růst srsti podobně jako Vitamín E a také posiluje jednotlivé chlupy. Jako bonus hlavně pro vystavovatele, oživuje přirozenou barvu srsti a dodává jí lesk.
Neobsahuje parabeny ani silikony 

Jedná se o koncentrát. Pro docílení kvalitních výsledku je nutné nejen šampon správně ředit a dbát na správný proces koupání ale také uzpůsobit péči konkrétnímu jedinci. Pokud si nevíte rady, kontaktuje nás. 

Složení:   Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil, Quaternium-91, Behentrimonium Chloride, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Castoryl Maleate, Fragrance, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Panthenol,  Tocotrienols, Hydroxyethylcellulose, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Pokud si nevíte rady s volbou správných produktů nebo postupu neváhejte nás kontaktovat!
Před koupáním si připravíme všechny produkty a řádně je rozředíme ideálně v ředící lahvi, nebo v nádobě s odměrkou. Zkrátíme tak dobu pobytu psa ve vaně a snížíme tak úroveň jeho stresu. Během koupání doporučujeme využívat adekvátní velikost gumových kartáčů a koupací plastové “květiny” / koupací houby. Oba nástroje nejen ušetří námahu a čas ale pomohou dosáhnout lepších výsledků. 

Doporučené ředění: Ředění se odvíjí od kvality srsti a požadovaného výsledku a liší se u každého jedince. U extrémně poškozené srsti je možné kondicionér aplikovat i koncentrovaný. Preferujeme vyšší koncentraci abychom zajistili, že srst bude vyživená. Kondicionér nezanechává rezidua, proto není třeba se bát, že srst bude mastná.

Postup: Srst na použití kondicionéru připravíme šamponem značky True Iconic, který použijeme dle návodu. Aplikujeme do srsti v dostatečném množství a necháme působit po dobu minimálně 3 minut, ideálně 5 a při velmi špatné kvalitě a stavu srsti až 10 minut. Srst při správné aplikaci kondicionéru bude během působení na pohmat kluzká. Srst během působení pročesáváme, promačkáváme nebo produkt masírujeme do kůže. Vždy se ujistěte, že byl kondicionér použit na všechny části těla! Následně produkt vymyjeme, pokud má pes dobrou kvalitu srsti, která je vyživená doporučujeme vymýt zcela. V opačném případě srst vymýváme jen zlehka.

Dvojité šamponování: 
Stejně jako u lidí platí pravidlo dvakrát šamponovat. Nejedná se o reklamní tah, nýbrž o radu stojící na logických základech. Šampon během prvního šamponování totiž vždy odstraní jen “to nejhorší”. Show Beauty Bath při druhém šamponování hloubkově čistí a pečuje o srst. Pokud používáme jako primární řadu některou ze specializovaných, pak použití SBB jakožto prvního, čistícího produktu umocní konečný výsledek, protože samotný produkt bude působit v připravené, čisté a otevřené srsti. 

Nutnost kondicionéru:
Kondicionér je nutné využít vždy, pokud se nejedná o texturizační produkty. Zatímco šampony “šupinky” chlupu otevírají a díky tomu srst čistí, kondicionér je naopak uzavírá.

Jak správně “vmasírovat” produkt: 
Nikdy, za žádných okolností nemasírujeme proti růstu srsti. U dlouhosrstých psů můžeme způsobit zacuchání, u krátkosrstých (zlatý retrívr, AUO) vytvoříme “víry” a zvlněnou srst v oblasti zad. Vždy je lepší použít gumové koupací kartáče, pro které platí stejné pravidlo a výrazně zvýší efektivitu naší práce.

Jak na aplikaci s koupací houbou:
V případě aplikace za pomocí houby si produkt připravíme do misky, která bude dostatečně velká a umožní snadné namáčení koupím houby. Houbu namočíme a “vmačkáváme” produkt do kůže případně délky srsti. Tento postup nám umožní efektivnější šamponování. 

Kombinace produktů
True Iconic je velmi variabilní kosmetikou, a jejími kombinacemi lze dosáhnout všemožných výsledků. Nikdy však nekombinujeme různé značky kosmetiky mezi sebou, pokud nám prodejce neřekne jinak! Každá značka na trhu má své produkty postavené tak, aby se doplňovaly. Takováto alchymie může způsobit nejen neadekvátní výsledky, ale i případné reakce. 

True Iconic Kondicionér -...

416,00 Kč

Mohlo by vás také zajímat