Šampon Show Beauty Bath. Hloubkově vymývací - pro psy, štěňata i kojící feny.
Šampon Show Beauty Bath. Hloubkově vymývací - pro psy, štěňata i kojící feny.

True Iconic Šampon - Show Beauty Bath

416,00 Kč
S DPH

V objemu 4,55l (galon) momentálně nedostupný.

- Základní stavební kámen True Iconic.
- Odstraňuje maz i špínu dokonce i hloubkové čištění mu není cizí. 
- Pomáhá efektivně řešit běžné problémy, jako je zabarvení srsti močí, rezavění knírů nebo zašednutí tlapek. 
- Vyživí, hydratuje, pečuje
- Oživuje přirozenou barvu a lesk 
- Pomáhá eliminovat cuchání

Vhodný pro všechny typy srsti. 
Nedráždivé složení vhodné pro alergiky, štěňata, kojící feny.

Objem
  • 250 ml
  • 400 ml
  • 1l
Počet
favorite
3
Nestačí vám množství? Napište do poznámky!

Pro koho je určen?
I přesto, že z jeho názvu to tak vypadá, SBB není určen pouze výstavním jedincům, ale vlastně úplně všem. Je vhodný pro štěňátka i kojící feny, jeho nedráždivé složení nespouští alergické reakce a nenarušuje strukturu srsti. Zároveň je podle nás absolutním základem a měl by být hlavní hvězdou každého koupání, ať už je vaše následná True Iconic rutina jakákoli. A to právě díky jeho schopnosti hloubkového čištění, protože jen správně hloubkově vyčištěný a otevřený chlup dokáže plně využít benefity jednotlivých řad. 

Vybělení srsti bez bělícího šamponu?
Majitelé výstavních psů dají za pravdu, že čistota není vždy vše. Občas chceme aby bílá byla bělejší, ostatní barvy sytější a lesk? Tak ten při nejmenším dechberoucí. Tyto kvality vám zaručit nemůže, i když bychom rádi… A ono to i půjde, ale určitě ne hned!
Krásnou barvu i lesklou srst vám totiž primárně zaručí jen dlouhodobá kvalitní péče, která nejen, že bude tyto kvality podporovat ale zároveň bude srst udržovat ve výborné kondici. 
Nejkrásnější srsti totiž dosáhnete jen tehdy, bude-li zdravá.

Komu za to vděčíme? (Složení)
Samozřejmě vám zde můžeme překopírovat záložku s chemickým složením, ale věříme, že každý více ocení spíše lidskou řeč než chemická zaklínadla. Pokud jste však chemikem, či člověkem znalým, přijměte mé uznání a vypsané chemické složení v další záložce. My ostatní se pojďme podívat dál: 
Vitamín E - Antioxidant obsažený v produktech True Iconic, jehož prací je motivovat srst k růstu ve své zdravější a silnější podobě. Může také pomoci s urychlením růstu, nečekejte však žádnou nadzvukovou rychlost, rozdíly v rychlosti růstu mohou být velmi malé. 
Výtažek z granátového jablka - Také podporuje růst srsti podobně jako Vitamín E a také posiluje jednotlivé chlupy. Jako bonus hlavně pro vystavovatele, oživuje přirozenou barvu srsti a dodává jí lesk.
Neobsahuje parabeny ani silikony 

Jedná se o koncentrát. Pro docílení kvalitních výsledku je nutné nejen šampon správně ředit a dbát na správný proces koupání ale také uzpůsobit péči konkrétnímu jedinci. Pokud si nevíte rady, kontaktuje nás. 

Složení:   Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamide DEA, Propylene Glycol, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocotrienols, Betaine, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Fragrance, Punica Granatum Fruit Extract, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Pokud si nevíte rady s volbou správných produktů nebo postupu neváhejte nás kontaktovat!
Před koupáním si připravíme všechny produkty a řádně je rozředíme ideálně v ředící lahvi, nebo v nádobě s odměrkou. Zkrátíme tak dobu pobytu psa ve vaně a snížíme tak úroveň jeho stresu. Během koupání doporučujeme využívat adekvátní velikost gumových kartáčů a koupácí plastové “květiny” / koupací houby. Oba nástroje nejen ušetří námahu a čas ale pomohou dosáhnout lepších výsledků. 

Ředění: Šampon ředíme podle úrovně znečištění a požadovaného výsledku, bereme v potaz také ekonomické využití produktu, nicméně ani plně koncentrovaný produkt zvířeti neublíží, naopak tak umocníme výsledky. Nemusíme se tedy soustředit na perfektní poměry ředění, stačí přibližné. 

Lehké znečištění / pes s citlivou kůží: 1:10 dílům vody

Běžné znečištění: 1:7 dílům vody

Silné znečištění srsti: 1:5 dílům vody

Konkrétní místa. skvrny, zabarvení: Bez ředění, aplikujeme koncentrát na dané místo. 

Dvojité šamponování: 
Stejně jako u lidí platí pravidlo dvakrát šamponovat. Nejedná se o reklamní tah, nýbrž o radu stojící na logických základech. Šampon během prvního šamponování totiž vždy odstraní jen “to nejhorší”. Show Beauty Bath při druhém šamponování hloubkově čistí a pečuje o srst. Pokud používáme jako primární řadu některou ze specializovaných, pak použití SBB jakožto prvního, čistícího produktu umocní konečný výsledek, protože samotný produkt bude působit v připravené, čisté a otevřené srsti. 

Nutnost kondicionéru:
Kondicionér je nutné využít vždy, pokud se nejedná o texturizační produkty. Zatímco šampony “šupinky” chlupu otevírají a díky tomu srst čistí, kondicionér je naopak uzavírá.

Jak správně “vmasírovat” produkt: 
Nikdy, za žádných okolností nemasírujeme proti růstu srsti. U dlouhosrstých psů můžeme způsobit zacuchání, u krátkosrstých (zlatý retrívr, AUO) vytvoříme “víry” a zvlněnou srst v oblasti zad. Vždy je lepší použít gumové koupací kartáče, pro které platí stejné pravidlo a výrazně zvýší efektivitu naší práce.

Jak na aplikaci s koupací houbou:
V případě aplikace za pomocí houby si produkt připravíme do misky, která bude dostatečně velká a umožní snadné namáčení koupím houby. Houbu namočíme a “vmačkáváme” produkt do kůže případně délky srsti. Tento postup nám umožní efektivnější šamponování. 

Kombinace produktů
True Iconic je velmi variabilní kosmetikou, a jejími kombinacemi lze dosáhnout všemožných výsledků. Nikdy však nekombinujeme různé značky kosmetiky mezi sebou, pokud nám prodejce neřekne jinak! Každá značka na trhu má své produkty postavené tak, aby se doplňovaly. Takováto alchymie může způsobit nejen neadekvátní výsledky, ale i případné reakce. 

True Iconic Šampon - Show...

416,00 Kč

Mohlo by vás také zajímat