Active 365 Line - Šampon pro dlouhou srst

300,00 Kč
S DPH

Řada se složením na míru pro dlouhosrstá plemena psů je obohacena o bambucké máslo, které má za úkol udržet srst krásnou, zdravou, vyživenou a lesklou. Při použití šamponu i balzámu stejné řady navíc podpoříte výsledný efekt a zdraví srsti. Tato řada má navíc sladkou vůni ovoce, která ve vás vyvolá pocit “exotické” atmosféry při každém pomazlení vašeho chlupáče. 

Produkt ideálně kombinujte s balzámem stejné řady. 

Objem
Počet
favorite
0
Skladem

Přírodní receptura rostlinného původu byla připravena tak, aby co nejlépe reflektovala požadavky dlouhosrstý psů. Šampon obohacený bambuckým máslem, jehož blahodárný efekt můžete znát i z lidské kosmetiky se postará o to, aby srst dlouhosrstých psů dostala kvalitní péči. 

Věnujte pozornost záložce "jak na koupání", kde se dozvíte jak správně a nejlépe produkt využít. 

Acgua. Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,

Sodium Hydroxide, Glycerin, Sodium Chloride, Butyrosper-

mum Parkii Butter,Polyquaternium-7, Panthenol,

Gitric Acid Monohydrate, Tetrasodium, Glyreryn,

Fragrance, CI. 12490, CI. 11680

Spotřebujte do 12 měsíců od otevření. 
Vyrobeno v Itálii.

Psa osprchujte vodou, mějte na mysli, že tento krok je prvním krokem mytí, dejte si proto záležet na důkladném opláchnutí celého psa. V tomto kroku byste měli ze srsti dostat hrubé nečistoty, zbytky potravy, větvičky…. 

Následně šampon nařeďte v poměru 1:20 (1 díl šamponu ku 20 dílům vody). Zda k ředění a následné aplikaci zvolíte míchací lahev nebo mísu v kombinaci s houbou/plastovou žínkou k aplikaci záleží na vašich preferencí. 

Šampon důkladně aplikujte na všechna místa, soustřeďte se na kvalitní aplikaci na těžko přístupná místa - podpaží, meziprstí, tlama, oční okolí. Pro dokonalý výsledek zvažte využití gumových koupacích kartáčů, které zároveň prokrví pokožku a produkt do ní vmasírují lépe než vaše prsty.

Když jste si jistí, že aplikace proběhla řádně, můžete srst opláchnout, zde nemusíte být natolik důkladní, stačí pouhý oplach. 

Opakujte celý proces ještě jednou! Poslední oplach však proveďte velmi důkladně, aby nikde nezůstal zbytek produktu.

Následně doporučujeme vždy zakončit péči balzámem stejné řady. 

Active 365 Line - Šampon...

300,00 Kč