True Iconic Cat Tropic Degrease Shampoo (400ml)

711,00 Kč
S DPH

Speciální šampon pro kočky, určený pro hloubkové čištění a odmaštění pokožky a srsti, jakož i pro odstraňování obtížných, suchých míst. Jeho složení vhodné pro pH kočičí kůže se vyrovná nečistotám, aniž by narušovalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Po aplikaci je srst bez nečistot a usazenin. Můžete jej použít samostatně nebo jako doplněk k jinému šamponu z řady True Iconic Meow ke zvýšení jeho čistících vlastností. Ideální pro kočky a koťata starší 12 měsíců. Vytvořeno pro profesionály a lidi, kteří ocení nejvyšší kvalitu.

Počet
favorite
0
Skladem

Speciální šampon pro kočky, určený pro hloubkové čištění a odmaštění pokožky a srsti, jakož i pro odstraňování obtížných, suchých míst. Jeho složení vhodné pro pH kočičí kůže se vyrovná nečistotám, aniž by narušovalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Po aplikaci je srst bez nečistot a usazenin. Můžete jej použít samostatně nebo jako doplněk k jinému šamponu z řady True Iconic Meow ke zvýšení jeho čistících vlastností. Ideální pro kočky a koťata starší 12 měsíců. Vytvořeno pro profesionály a lidi, kteří ocení nejvyšší kvalitu.

Použití:
Pro běžnou péči o pleť a normální srst se doporučuje ředění 1: 5. U silných nečistot a odmašťování doporučujeme kosmetiku ředit. Naneste na mokrou srst, zapravte do srsti a opláchněte. V případě potřeby lze akci opakovat.
Složení:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cetrimonium Chloride, Lavandula Angustifolia Extract, Panthenol, Fragrance, Methylchlorolsothiazolinone, Methylisothiazolinone.

True Iconic Cat Tropic...

711,00 Kč