True Iconic Care Plus Conditioner (400ml)

534,00 Kč
S DPH

Kondicionér má jedinečnou směs proteinů, které zahušťují srst a přidávají hustotu a objem ke každému vlasovému vláknu. Kondicionér doporučený pro plemena koček, která vyžadují nadýchanou měkkou a silnou srst. Care Plus s výtažkem z levandule, podporuje hydrataci a deodorizaci srsti. osvěžuje a uklidňuje. Udržuje správnou texturu, zvyšuje objem, dodá lesk. MEOW Care Plus snižuje statiku, pomáhá odpuzovat nečistoty.

Počet
favorite
0
Skladem

Kondicionér má jedinečnou směs proteinů, které zahušťují srst a přidávají hustotu a objem ke každému vlasovému vláknu. Kondicionér doporučený pro plemena koček, která vyžadují nadýchanou měkkou a silnou srst. Care Plus s výtažkem z levandule, podporuje hydrataci a deodorizaci srsti. osvěžuje a uklidňuje. Udržuje správnou texturu, zvyšuje objem, dodá lesk. MEOW Care Plus snižuje statiku, pomáhá odpuzovat nečistoty.

Použití : Vyšamponujte vaším oblíbeným MEOW šamponem. Zřeďte přibližně 2 polévkové lžíce s 1l teplé vody a důkladně promíchejte. Kondiconér zapravte do srsti. Zvláštní pozornost věnujte problémovým partiím. t Srst by měla být po použití kondiconéru hladká ( ne mastná) při splachování. Pro velmi suchou nebo poškozenou srst naneste neředěný kondicionér a nechte 5min. působyt. Poté opláchněte.

: Vyvážené pH

: S výtažkem z levandule

: Dodává hydrataci a dedoraci srsti, osvěžuje, má

uklidňující vlastnosti díky výtažku z levandule

: Lehké složení

: Udržujte správnou strukturu a zvyšuje objem

: Vzorec zvyšující lesk, předchází zacuchávání srsti.

Složení:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cetrimonium Chloride, Lavandula Angustifolia Extract, Panthenol, Fragrance, Methylchlorolsothiazolinone, Methylisothiazolinone.

True Iconic Care Plus...

534,00 Kč