LactoAdapt® 60

1 006,00 Kč
S DPH

Doplněk stravy pro psy a kočky, určený k léčbě a prevenci výskytu střevních mikrobů

Počet
favorite
0
Skladem

LactoAdapt – prebiotika a probiotika na trávení

LactoAdapt® – prebiotika a probiotika na trávení – je doplněk stravy pro psy a kočky určený pro zvláštní výživové účely. Pomáhá při průjmech a dietách

MLÉČNÉ FERMENTY S PREBIOTICKÝM A PROBIOTICKÝM ÚČINKEM S POUŽITÍM METODY FAP®.

REGULÁTOR STŘEVNÍ BAKTERIÁLNÍ FLÓRY U PSŮ A KOČEK NA ZÁKLADĚ PRE A PROBIOTIK

Užití:

pro léčbu a profylaxi střevního  dikminrobismu v důsledku:

užívání antibiotik

dietních změn

změn ve stravě

poruch přijímání potravy

intoxikací

Doporučuje se podávat na podporu rovnováhy střevní mikrobiální flóry. Je indikován jako aktivní pomocník při gastrointestinálních infekcích, průjmech a zácpě, u parazitózy.

Redukuje střevní dysbiózu a zlepšuje střevní absorpci

Probioaktiva FAP®

mají výživový efekt v trávicím systému – zlepšují chuť k jídlu, trávicí procesy a asimilaci živin. Od první chvíle podání stimulují prospěšné mikroorganismy, které konkurují patogenním látkám v zažívacím traktu. Tyto patogeny jsou odpovědné za gastrointestinální infekce s následným průjmem. LactoAdapt – prebiotika a probiotika na trávení obsahuje tyto probioaktiva FAP®, která mohou být obohacena o některé přísady, tak, aby se zlepšila jejich účinnost, a tím byla získána po požití rychlá replikace přirozené původní mikrobiální flóry.

 

ENTEROCOCCUS FAECIUM Enterococcus faecium (DSM 10663/NCIMB 10415)Stabilizátor střevní bakteriální flóry u psů a koček

 

Je součástí prospěšné střevní mikroflóry u lidí i zvířat

Zabraňuje vývoji patogenních mikroorganismů. Ve spojení s látkami FAP® Probioactives je důležitý pro rychlou kontrolu intestinální mikrobiální flóry proti patogenům.

 

FOS – Fruktooligosacharidy

vlákna, která nejsou absorbována v zažívacím traktu, a která tvoří substrát pro zvýšení vybraných bakteriálních kmenů doplňujících aktivitu bakterií(př. laktobacilů a dalších kmenů přátelských bakterií).

 

LactoAdapt – prebiotika a probiotika na trávení – produkt obsahuje FOS, která podporují a zesilují činnost aktivačních enzymů (metoda FAP®) a enzymu Enteroococcus Faecium.

 

Vitamíny skupiny B – komplementární k aktivitě bakterií

vitamín B2 (riboflavin) : je důležitý zejména pro tvorbu hormonu štítné žlázy. Odbourává cukry a tuky. Pomáhá při kožních chorobách.

vitamín B6 (pyridoxin): zvyšuje obranyschopnost organismu, působí pozitivně na paměť, pomáhá při revmatických chorobách

vitamín B9 (kyselina listová): doporučuje se zvýšit příjem zejména v době březosti , je důležitý pro správný vývoj plodu

vitamín B12: jeho nedostatek způsobuje anémii či jiné poruchy krvetvorby. Dále je podstatný pro funkci nervové soustavy

Metoda FAP®

Technologický patentovaný proces, který spočívá v inovativní technologii, která aktivuje proces klíčení a fermentace za přispění 8 bakteriálních kmenů, aktivních a stabilních při vysokých teplotách  Určeno pro rovnováhu střevního ekosystému Současná přítomnost živých bakterií mléčného kvašení (probiotika) a živin, jako jsou B-glukany a mannooligosacharidy (prebiotika), vytvořených v průběhu fermentace obilovin, dávají produktu jedinečnou a originální charakteristiku, tedy mohou podpořit trávení a imunitní systém zvířat, které jej užívají a zlepšují u nich střevní absorpci. Proces klíčení a kvašení zrn, kromě toho, že je originální a patentovaný, je také přísně kontrolován Pasteurovým institutem v Paříži. U štěňat napomáhá vzniku bakteriální flóry. Velmi se doporučuje jeho podávání současně s užíváním antibiotik.

Upozornění

doporučuje se podávat po dobu 7 – 10 dnů

Balení:

60 tablet po 1g

Způsob podání

Podávejte počet tablet společně s denní dávkou jídla nebo vložte přímo do tlamy zvířete.

LactoAdapt® 60

1 006,00 Kč