Nagayu CO2 SPA tablety - 1ks

59,00 Kč
S DPH

CO2 tableta

Počet
favorite
0
Skladem

Nagayu CO2 tableta speciálně vyrobená pro koupání zvířat, pomáhá domácím mazlíčkům s problémy, jako jsou lupy , hot spoty, kvasinky, pokousání od klíšťat nebo blech, bolestí, zápachu, svědění a podporuje růst srsti a celkovou čistotu pokožky a srsti. Do tablety je přidána kyselina mléčná - hydratační přípravek, který zabraňuje nadměrnému vysušení z hlubokého čištění.

Nejlepší výkon dosáhnete se sprchovou hlavicí Nagayu

Tableta vytváří miliony co2 a hydrogenových iontů a přemění vodu v bublinkovou. Při sprchování co2 bublinky prochází do krve a rozšiřují cévy a zvyšují průtok krve. Cévy tedy pak přebírají více živin a kyslíku a výsledkem je nabuzení organismu zrychlení uzdravování. 

Možnosti použití:

Nagayu CO2 SPA  má schopnost  rozkládat tělesnou tekutinu, která způsobuje  zápach, a  mnohem lépe čistí než běžná voda. 

Současně se také díky účinku iontů vyčistí srst a kůže od  minerálního a křemíkového odpadu které ucpávají póry a kořínky srsti. Výsledkem je hedvábná a zdravá srst. 

Způsoby použití

Sprchování

Po šamponování a opláchnutí zvířete vložte jednu tabletu Nagayu CO2 do profesionální sprchové hlavice Nagayu a použijte jako finální máchání.Tento proces trvá přibližně tři minuty. Tableta obsahuje zvlhčující přípravek, takže není nutné vypláchnout vodou. U větších zvířat můžete potřebovat dvě tablety s CO2. 

Tento postup je pro krátké srsti. U dlouhosrstých plemen doporučujeme následující postup:

Po šamponování použijte sprchovou hlavici s tabletou a následně použijte kondicionér běžným způsobem.

Koupele

Vložte doporučené množství tablet Nagayu do vany. Ponořte zvíře a držte hlavu nad vodní hladinou. Pro dosažení nejlepších výsledků namočte domácí zvíře na 10-15 minut.

ODSTRAŇOVÁNÍ A DENNÍ PÉČE

Nagayu tabletu rozpustíme do jednoho až dvou litrů teplé vody a namočíme do ní ručník, vytlačíme přebytečnou vodu a lehce otřeme postižené oblasti. Alternativně můžete tabletu  rozpustit ve spreji a léčit postižené místo denně. Použití rozpuštěné tablety ve vodě max. do 12hodin od rozpuštění z důvodu dosažení nejlepších výsledků.

Nagayu CO2 SPA tablety - 1ks

59,00 Kč