Artero Snake Hands Free - ruční fén

2 069,00 Kč
S DPH

- Ruční fén, vhodný do salonu i na cesty
- ergonomický, tvar vhodný pro hands free použití bez námahy krku
- lehký 880g
- Neoprénový chránič pro tepelnou ochranu střihače, zabrání i prokluzování

S317
Počet
favorite
0
Skladem

Ruční fén Artero, je dokonalým partnerem pro práci v salonu, kde poslouží i jako spolehlivá záloha, stejně jako na cestách. Na rozdíl od typických ručních fénů, které jsme sice za krk dávali - a pak za to platili svou daň, má tento fén vytvarovanou rukojeť do písmene C a tak se jeho "zavěšení" stává jednodušším, spolehlivějším a hlavně - na krční páteř šetrnějším. Neoprénový potah, který je součástí balení chrání uživatele před teplem a zároveň dodá protiskluzový efekt. 

Fén má možnost nastavení 3 teplot - studnou, středně teplý a teplý. Díky tomu máte možnost volby ho využít jak k tvarování srsti, tak vysoušení. Zároveň nabízí volbu 2 difuzních módů - běžný (běžný výstup) a štěrbinový ve tvaru kužele (za pomocí nástavce), který zúží rozptyl vzduchu. 

Navíc je vybaven malou pomůckou v podobě modrého světla - díky tomu vám označí přesný bod, kam vzduch dopadá a máte tak vizuálně kontrolovat, kde zrovna fouká vzduch. Světélko je slabé - není třeba se obávat o psa, přesto však pomůže při zhoršené viditelnosti nebo osobám vyššího věku. 

Výkon: 2400W 
Váha: 880g 

Artero Snake Hands Free -...

2 069,00 Kč