ACTIVE DETERGENTE DERMOPROTETTIVO - Šampon s černým uhlím

210,00 Kč
S DPH

Dermoprotektivní šampon s uhlím a tea tree olejem byl designován aby šetrně čistil citlivou pokožku a srst a také aby předcházel infekcím.

Objem
Počet
favorite
1
Skladem

DETERGENTE DERMOPROTETTIVO

Dermoprotektivní šampon s uhlím a tea tree olejem byl designován aby šetrně čistil citlivou pokožku a srst a také aby předcházel infekcím. Vitamín E ve složení dokáže díky své antioxidační reakci uklidnit a hydratovat kůži a zmírnit již probíhající infekce.

Rostlinné uhlí, které dodává šamponu jeho specifickou barvu efektivně chrání srst před enviromentálním znečištěním a zbavuje srst znečištění díky "šetrné abrazi". Díky své struktuře se chová jako houba - pohlcuje špínu, toxiny, a přebytečný kožní maz. Navíc díky detoxifikačním a rebalancujícím schopnostem je ideálním produktem pro všechny druhy srsti u všech plemen. Skvělé využití má také u smíšené a mastné kůže.

Tento šampon je také skvělý spojenec při čištění srsti od škodlivých mikroorganismů, díky tea tree oleji a oleji z pelargonie ukliňuje svědění a zarudnutí, také působí proti plísním a bakteriím.

Upozornění: Nepoužívejte produkt na infikované rány a popáleniny.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Použijte malé množství produktu.

Řeďte dle potřeby (doporučujeme 1:30)

Aplikujte na mokrou srst.

Vmasírujte a vypláchněte vodou.

Před použitím dobře protřepejte.

Vzhled: Tekutina

Barva: Černá

Vůně: Olej z pelargonie a Tea Tree olej

Složení (INCI)

BENZYL ALKOHOL

Má antiseptické vlastnosti, proto má tendenci předcházet infekcím. Je vysoce tolerován na kůži, s nízkým dopadem na životní prostředí.

BETAIN

Získává se z kokosového oleje. Díky svým vlastnostem jej lze mísit s jinými povrchově aktivními látkami (aniontovými, kationtovými, neiontovými), aby se snížila jeho agresivita, díky čemuž je složení vhodné pro citlivou pokožku.

SODIUMCOYL GLUTAMATE

Má výbornou kožní snášenlivost, dobrou čistící schopnost. Je to povrchově aktivní látka šetrná k životnímu prostředí získaná z obnovitelných surovin, protože pochází z kokosového oleje a fermentovaných cukrů.

ROSTLINNÝ GLYCERIN

Je to výborná látka pro výživu vlasů, zvláště pokud jsou suché a lámavé. Hluboce hydratuje a dodává dokonalou pružnost a měkkost, podporuje regeneraci epidermálních buněk. Kromě toho má ochranné, změkčující, dekongestantní a osvěžující vlastnosti.

GUAROVÁ MOUKA

Guar vytváří na vlasech a pokožce film, který vytváří ochranu, hydrataci, kondicionér a lubrikační účinek. Guar snižuje dráždivý účinek povrchově aktivních látek na kůži a vlasy a vytváří ochranný film. Zlepšuje rozčesatelnost a dodává vlasům lesk, hydrataci a hedvábnost.

FYTÁT SODNÝ

Je to sodná sůl kyseliny fytové, chelatační činidlo přírodního původu získané z pšeničných otrub a rýže. Nebyly zaznamenány žádné účinky podráždění kůže nebo senzibilizace. Jedná se o biologicky odbouratelný produkt.

PANTENOL

Ošetřuje a dezinfikuje pokožku a vlasy. Kromě svých dobře známých hydratačních vlastností je panthenol také změkčující a uklidňující. Má pozoruhodné hydratační vlastnosti, protože je schopen dodat vlasům správný stupeň vlhkosti (zabraňuje dehydrataci a lámavosti). Je netoxický, senzibilizující a nedráždí pokožku.

ESENCIÁLNÍ OLEJ Z pelargónie

Protizánětlivé, adstringentní, zklidňující vlastnosti. Při použití na kůži má silný hojivý a vyrovnávací účinek.

MYRISTYL MYRISTATE

Změkčující, kondicionační vlastnosti.

DŘEVĚNÉ UHLÍ

Díky své porézní struktuře je ideální pro vstřebávání minerálních toxinů a dalších látek škodlivých pokožce, s vynikající čistící a detoxikační funkcí.

VITAMIN E

Snížení poškození pokožky způsobeného UV zářením, protože zmírňuje pálení a obnovuje přirozenou rovnováhu zdravé pokožky.

OLEJ Z ČAJOVNÍKU

Je přírodním antibiotickým adjuvans v prevenci infekcí, má antimykotické, antibakteriální a antiparazitické vlastnosti. Vynikající pro účinný boj proti nepříjemným pachům.

ACTIVE DETERGENTE...

210,00 Kč

Mohlo by vás také zajímat